Op woensdag 28 september is Maasveste Berben Bouw onderworpen aan de certificatie-audit voor NEN-ISO-9001:2008. Tijdens deze audit werd het kwaliteitsmanagementsysteem van Maasveste Berben Bouw door MKB-certificatie onder de loep genomen.
Wij zijn verheugd te mogen melden dat de organisatie de audit glansrijk heeft doorstaan. Dat wil zeggen dat het kwaliteitsmanagementsysteem van Maasveste Berben Bouw voldoet aan de eisen van de norm:
NEN-EN-ISO 9001:2008
Hiermee bewijst Maasveste Berben Bouw eens te meer dat de organisatie in staat is om te voldoen aan de eisen van klanten, de op het product van toepassing zijnde wet- en regelgeving en de eisen van de organisatie zelf. Het certificaat is terug te vinden bij de dowloads elders op deze website.